KONKURS FOTOGRAFICZNY „PRZYRODNICZE ŁOWISKA 2021”

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Chełmie wraz z Zespołem Lubelskich Parków Krajobrazowych Ośrodek Zamiejscowy w Chełmie, Ośrodkiem Edukacyjno-Muzealnym w Brzeźnie i Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Chełmie zaprasza na konkurs fotograficzny o tematyce przyrodniczo-łowieckiej.

Przedmiotem konkursu są fotografie przyrodniczo – łowieckie, czarno-białe i barwne wykonane dowolną techniką. Na konkurs można zgłaszać fotografie obejmujące następującą tematykę: sceny myśliwskie, fauna i flora, krajobraz przyrodniczy. Zdjęcia należy przesłać wraz z wymaganymi załącznikami w formie elektronicznej:

  • mailem na adres: chelm.zlpk@lubelskie.pl 
  • na płycie CD/DVD na adres:

Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych

Ośrodek Zamiejscowy w Chełmie

Plac Niepodległości 1, 22-100 Chełm

Podziel się swoimi obserwacjami terenowymi – indywidualnym spojrzeniem na świat przyrody!