KONKURS FOTOGRAFICZNY

ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW DO NOWEGO KONKURSU!

Zrób zdjęcie dobrego, proekologicznego zachowania stosowanego w Twoim domu, którego celem jest zmniejszenie ilości wytwarzanych odpadów. Do zdjęcia dołącz krótki opis (maksymalnie 120 znaków) – w tym celu skorzystaj z formularza zgłoszeniowego. Zapraszamy dzieci (z klas 4-6)

Do wygrania 10 nagród głównych – plecaki Salewa oraz nagrody dodatkowe – 100 butelek Camelbak.

Konkurs rozpoczyna się 27 września 2021 r.i trwa do 7 października 2021 r. do godziny 23:59. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 12 października 2021 r.

Jury konkursowe oceni pomysłowość, kreatywność i oryginalność nadesłanych prac i wyłoni zwycięzców 10 nagród głównych i 100 nagród dodatkowych. Więcej szczegółów na temat kryteriów oceny w regulaminie. Życzymy powodzenia!

Konkurs przygotowany został w ramach kampanii „Śmieci?! Kto to widział?!” realizowanej przez Tatrzański Park Narodowy, dofinansowanej ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.