Wycieczka do fabryki bombek w Nowej Dębie

Niedługo święta Bożego Narodzenia. W związku z tym została zorganizowana wycieczka do Fabryki Ozdób Choinkowych w Nowej Dębie. Pod opieką przewodnika dzieci zwiedziły zakład. Obejrzały jedyne w Polsce Muzeum Bombki Choinkowej. Poznały również etapy powstawania bombki. Uczniowie przekonali się, że praca przy produkcji bombek wymaga nie tylko talentu, ale też ogromnej cierpliwości.
           Ozdabiały je według własnego pomysłu. Nie mniej interesujące były zakupy. Z bogatej oferty ozdób każdy z uczniów mógł wybrać coś dla siebie i bliskich.
           Na pamiątkę pobytu w fabryce każdy uczestnik wycieczki otrzymał bombkę własnoręcznie wykonaną podczas warsztatów.
          Wycieczka dostarczyła wszystkim niezapomnianych wrażeń i wprowadziła w atmosferę świąt.