SZANOWNI RODZICE
Zapraszam serdecznie do kontaktu e-mail:  jasicka76@wp.pl
jestem do Waszej dyspozycji.
Zwróć się do mnie gdy:

Niepokoi cię zachowanie dziecka,
Chcesz porozmawiać o dziecku i Twoich z nim relacjach,
Martwi cię jego funkcjonowanie w domu i podejście do nauki,
Potrzebujesz wsparcia w wychowaniu
Masz pytania i nie wiesz, do kogo z nimi się zwrócić,
Proszę o kontakt postaram się pomóc w miarę moich możliwości, zachęcam również do podzielenia się tym jak Wasze dzieci radzą z obecną sytuacją i podzielenia się sukcesami Waszych dzieci. Zachęcam do przesyłania propozycji tematów i zagadnień, które Waszym zdaniem są potrzebne i interesujące.  Zapraszam!!!

Kochani uczniowie

Zapraszam wszystkich uczniów, którzy chcieliby zapytać o to, co ich interesuje, poradzić się albo najzwyczajniej porozmawiać o tym, co się dzieje w internetowej szkole, jak odnaleźć się w danej sytuacji w domu i cyberprzestrzeni, jak organizujecie sobie czas na naukę, jak zorganizowaliście sobie kontakt z kolegami i koleżankami, może coś ciekawego oglądaliście bądź czytaliście, macie jakieś fajne pomysły na spędzanie czasu w domu napiszcie, zachęcam do kontaktu

e-mail:  jasicka76@wp.pl

CYBERPRZEMOC –  WŁĄCZ BLOKADĘ NA NĘKANIE

Drodzy rodzice!

W ramach kampanii Ministerstwa Cyfryzacji i NASK – „Nie zagub dziecka w sieci” powstały dwie bardzo ciekawe publikacje w formie poradników dla rodziców. „Cyberprzemoc włącz blokadę na nękanie” oraz  „Nastolatki i gry cyfrowe”. Publikacje omawiają takie zagadnienia jak: Czym jest cyberbullying? Jak uchronić swoje dziecko, aby nie stało się ofiarą cyberprzemocy? Co zrobić, gdy odkryjesz, że Twój syn lub córka są sprawcami przemocy w sieci? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w najnowszym poradniku Akademii NASK oraz przeczytają państwo zarówno o pozytywnych skutkach grania, jak i tych mniej korzystnych konsekwencjach cyfrowej rozrywki. W publikacji nie brakuje wskazówek, na co zwrócić uwagę i o co zadbać, aby gaming okazał się dla dziecka pozytywnym doświadczeniem.

Zachęcam do przeczytania.

BOŻENA JASICKA