Alicja Ptak- do uczniów , którzy mają ze mną zajęcia.

Pobierzcie kody do platformy wsipnet. pl  i zarejestrujcie się . Tam będę  dla was zamieszczać zadania do realizacji .

Język polski klasa IV-  Zapiszcie w zeszycie temat: „ Tajemniczy ogród” opowieścią o przyjaźni, która odmieniła losy bohaterów.

Pod tematem napiszcie ok. 5 zdań na temat biografii( życiorys) autorki. Skorzystajcie z encyklopedii lub innych źródeł. ( Test  z lektury prześlę wam potem na platformie, jak się zarejestrujecie).

Następnie  zapiszcie 2 temat do lektury: Bliskie, czy odległe? Co możemy powiedzieć o realiach świata przedstawionego w powieści „ Tajemniczy ogród”

Uzupełnijcie następujące elementy:

Czas akcji:………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Miejsce akcji:……………………………………………………………………………………………………………………………………….

Bohaterowie:

dziecięcy:-………………………………………………………………………………………………………………….

bohaterowie dorośli -……………………………………………………………………………………………….

Możecie też obejrzeć film „ Tajemniczy ogród”.

To proszę wykonać do piątku do 27.03 20 w zeszycie .Może po niedzieli uda nam się pracować na wsipnet.pl , w razie wątpliwości proszę kontaktować się ze mną  przez maila

alicjaptak28@gmail.com