Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Dzień 1 września był w naszej szkole dniem szczególnym i uroczystym. Zainaugurowano nowy rok szkolny 2021/2022.

Na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Pierwszy dzień w szkole był wielkim przeżyciem dla uczniów klas pierwszych. Najmłodsi członkowie naszej społeczności, w towarzystwie rodzica, spotkali się z wychowawcami w klasach. Po serdecznym powitaniu przez dyrektora szkoły oraz Wójta Gminy Wilków usłyszeli życzenia, aby rozpoczynająca się szkolna przygoda była ciekawa i dostarczyła im wiele radości. Pan Daniel Kuś oraz przedstawiciele rady gminy wręczyli upominkowe bony dla zwycięzców konkursów: WRO – World Robotic Olimpiad i „Złap rybkę”.