Wychowanie fizyczne kl. IV-VIII od 27.04 do 30.04 2020r.

                              
Jeżeli pogoda pozwoli, to postarajmy się więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu,  pamiętając o swoim bezpieczeństwie i dostosowaniu swojego ubioru do warunków atmosferycznych.
Bardzo was proszę, aby w dalszym ciągu wykonać samoocenę zadań z poprzedniego tygodnia, a wyniki przesyłać przez e-dziennik (sztafeta wahadłowa 4x10m na czas; żonglerka obiema nogami; odbicie piłki sposobem górnym i dolnym.)
Proszę też, aby od tego tygodnia przygotować się do wykonania samodzielnie Testu Coopera, to jest pokonanie jak najdłuższego odcinka (w metrach) w ciągu 8 minut w dowolny sposób (marsz, trucht, bieg.) Swoje wyniki ocenione przez was samych w sposób obiektywny przesyłajcie na e-dziennik. Bardzo serdecznie zachęcam do spędzania czasu na świeżym powietrzu.
                                                                                                                      Pozdrawiam.