Biblioteka 15 -17 kwietnia

15.04.2020r. Witam wszystkich uczniów i innych czytelników ZSP w Zagłobie.
Chcąc zachęcić Was do czytania wspaniałych książek (oczywiście oprócz lektur szkolnych) i ułatwić do nich dostęp, będę wysyłać Wam ciekawe strony z darmowymi ebookami, portalami czytelniczymi oraz wszystko to, co wiąże się z książką i kulturą. Bardzo proszę o dzielenie się ze mną równie ciekawymi akcjami, stronami, obrazami związanymi z szeroko pojętą kulturą (a zwłaszcza czytelniczą). Będzie miło, jeżeli ktoś zechce się podzielić swoją recenzją na temat przeczytanej książki.
A zatem dzisiaj „wypożyczam” stronę z ebookami: NajpierwPrzeczytaj.pl – szansa dla odrzuconych i zapomnianych książek.
Pozdrawiam
16.04.2020 Dzisiaj „wypożyczam” stronę z ebookami: FantastykaPolska.pl – szansa dla odrzuconych i zapomnianych książek
17.04.2020 Zapraszam na wirtualne zwiedzanie Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie na żywo godz. 12.00 https://www.muzeumsportu.waw.pl/wystawy/wydarzenia/869-wirtualne-zwiedzanie-na-zywo-17-kwietnia