TECHNIKA KL. IV 30.03.2020 – M. Materek

Temat: Manewry na drodze- makieta skrzyżowania.

  1. Wykonaj na kartce z bloku technicznego makietę skrzyżowania i zrób  lub narysuj na niej  znaki drogowe. Z plasteliny ulep lub narysuj potrzebne pojazdy ( możesz wykorzystać zabawki) i ćwicz prawidłowe wykonywanie manewrów i poruszanie się po skrzyżowani i wjazd na skrzyżowanie.
  2. Zdjęcie samej makiety prześlij do 6 kwietnia SMS 

TECHNIKA KL. V 02.04.2020

  • Wykonaj na kartce z bloku technicznego makietę skrzyżowania i zrób  lub narysuj na niej  znaki drogowe. Z plasteliny ulep lub narysuj potrzebne pojazdy ( możesz wykorzystać zabawki) i ćwicz  prawidłowe wykonywanie manewrów i poruszanie się po skrzyżowaniu i wjazd na skrzyżowanie. Zdjęcie samej makiety prześlij do 6 kwietnia SMS 

Przykładowa makieta, twoja może być zupełnie inna.

Makieta skrzyżowania, drogi, znaki, sygnalizacje…. – Szkoła ...

KLASA 6 01.04.2020.

Temat: Schematy blokowe urządzeń technicznych. Cz. II

  1. Korzystając z podręcznika opisz funkcje zależności poszczególnych  bloków schematu.
ZESPÓŁ NAPĘDOWY
PRZEKŁADNIA
ZESPÓŁ ROBOCZY
  • Opisz dodatkowy blok funkcjonalny współczesnych urządzeń technicznych, którym jest blok regulacyjny.
REGULACJA ZESPÓŁ NAPĘDOWY
PRZEKŁADNIA
ZESPÓŁ ROBOCZY
  • Pracę napisz w formie notatki. Podpisz się zrób zdjęcie i prześlij SMS 510755165 do 8 kwietnia.

PROSZĘ O PRZESYŁANIE ZALEGŁYCH PRAC!!!