ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM „DO PARKU NA SPACER LUB NA ROWERZE, A NIE QUADAMI”

Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych Ośrodek Zamiejscowy w Lubartowie zaprasza do udziału w Konkursie plastycznym „Do Parku na spacer lub na rowerze, a nie quadami”.

Od wielu już lat cieszymy się pięknymi widokami, przemierzając tereny Lubelskich Parków Krajobrazowych. Radują nasze oczy pięknem przyrody, pozwalają poznać bardzo ciekawą historię wielu obiektów kultury, a także zdobyć sprawności fizyczne. W czasie takich wypraw możemy spotkać wiele osób zainteresowanych przyrodą tak samo jak my. W ostatnim czasie pojawiają się także  i niekorzystne  zjawiska – jak quady. Dla jednych forma rozrywki, dla drugich  szukających ciszy utrapienie. Aby poznać co Wy myślicie na temat aktywnego wypoczynku zapraszamy do udziału w Konkursie plastycznym. Na Wasze prace będziemy czekać do 30 października 2021 r.  

Dla najbardziej zaangażowanych będą czekać nagrody. Życzymy wielu ciekawych pomysłów. Wszystkie potrzebne  informacje dotyczące Konkursu znajdują się na stronie internetowej ZLPK.