Zapraszamy do udziału w konkursie

OGŁASZAMY V EDYCJĘ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU TECHNICZNEGO

KWITNĄCA WIOSNĄ PISANKA WIELKANOCNA”

Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych Ośrodek Zamiejscowy w Janowie Lubelskim zaprasza do udziału w konkursie technicznym na najładniejszą pisankę z okazji Świąt Wielkanocnych. Konkurs skierowany jest do mieszkańców województwa lubelskiego. Prace mogą być wykonane dowolną techniką, powinny jednak zawierać motywy przyrodnicze charakterystyczne dla danego regionu Lubelszczyzny.

 Prace należy przesyłać do 26 marca 2021 r. na adres:

Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych

Ośrodek Zamiejscowy w Janowie Lubelskim

Ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza 35

23-300 Janów Lubelski

z dopiskiem: „KWITNĄCA WIOSNĄ PISANKA WIELKANOCNA”

Najładniejsze prace będą nagrodzone a ich fotografie będą zamieszczone na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i udziału w konkursie.

Anna Rosły