Życzenia wakacyjne

Drodzy Uczniowie, Rodzice i  Nauczyciele
Za chwilę wakacje! To był trudny rok, inny niż wszystkie do tej pory. W tej zmienionej rzeczywistości nieustannie podejmowaliśmy zadania, by uczniowie systematycznie wypełniali swoje obowiązki , nabywali nowe umiejętności, odnosili sukcesy edukacyjne, sportowe, artystyczne, rozwijali swoje pasje i uzdolnienia.Gratulujemy im wszystkim osiągnięć i dobrych wyników.

Podziękowania składamy również Rodzicom za pomoc w organizacji nauczania zdalnego, wsparcie swoich dzieci w nowej sytuacji. Słowa uznania za rzetelną i twórczą pracę kierujemy w stronę Nauczycieli. Doceniamy wysiłek, jaki Państwo włożyliście w kreatywne przekazywanie wiedzy. Wszystkim życzymy, aby spokojne, słoneczne lato wynagrodziło miesiące trudu.

Udanych wakacji!

Dyrektor  Bogusław Bernacki